MEDICAL SERVICE

Zdravotnická pohotovostní služba nabízí zajištění zdravotnické asistence při pořádání sportovních a společensko-kulturních akcí.

Celorepubliková působnost

Díky ní můžeme (narozdíl od krajských záchranek) pořadatelům několika akcí na různých místech ČR zajistit všechny akce jednotným způsobem stálými kontakty, na základě jedné dohody i jednotné ekonomiky.

Dvě posádky pro runy

Běžecké závody zajišťujeme pomocí dvou posádek RZP, kdy jedna je přítomna permanentně přímo v koridoru cíle a druhá vyjíždí ke stavům na trati.

Přímé propojení ZOS ZZS

V jedenácti ze třinácti krajů jsme v přímém spojení na Zdravotnická operační střediska včetně sledování polohy. Je li u pacienta potřeba hospitalizace nebo další vyšetření, je za námi vyslána velká sanita, která zajistí transport pacienta do nemocničního zařízení a my zůstáváme dále k dispozici pro závod. Na základě startovníma čísla jsme schopni zjistit veškeré potřebné udaje k pacientovi

Nízká vozidla

ZPS používá osobní vozy s právem přednosti v jízdě. Tyto vozy jsou vybaveny stejně, jako velké sanity. Narozdíl od velkých sanit jsou terénem i silničním provozem průbojnější. V případě kolapsů a závažných stavů na trati, je závodníkovi poskytnuta odborná péče do 2 min. 

Kde jsme byli 2018

Název akce

datum

Místo

počet výjezdů

= Potencionální ohrožení života. Drobná poranění nepočítáme 🙂

Run Tour 2018

14. 7. 2018

Olomouc

3

Run Tour 2018

26. 5. 2018

Ústí nad Labem

3

Run Tour 2018

12. 5. 2018

Brno

2

Run Tour 2018

13. 4. 2018

České Budějovice

2

Valachy Tour 2018 - Noční stopa Valachy

17. 2. 2018

Velké Karlovice

1

Starší akce

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.