TEAMBUILDING

Znáte někoho jiného, kdo by o týmové spolupráci věděl více, než právě záchranáři? Organizační schopnosti, spolupráce, jasná komunikace, logické myšlení, určování priorit... To vše nám pomáhá získat drahocenný čas. Tyto přednosti však fungují vždy a všude. jak v osobním životě, tak v businessu. Pro někoho ušetřený čas znamená peníze, pro jiného chvíle s rodinou nebo přáteli. Připravili jsme pro Vás program plný her a činností zaměřených právě na práci s časem a osobnostní rozvoj. Skvělý program jak pro firemní teambuilding, tak školy v přírodě a adaptační pobyty.

Náš Teambuilding program umíme zrealizovat téměř kdekoliv. Můžeme jej doplnit o naše Eventy a Interaktivní školení. Pokud máte domluveno své místo, přijedeme za Vámi. Anebo Vám po domluvě Váš pobyt komplexně zajistíme a zrealizujeme.


Adaptační pobyty a školy v přírodě

Z dlouholeté praxe víme, že pobyty dětí a mládeže vyžaduji specifický přístup. Od přípravy přes administrativu až po volbu lidí, kteří budou s dětmi pracovat. Velký důraz klademe především na bezpečnost. A i když je náš tým složený z větší části ze záchranářů, je pro nás důležitá i prevence.  

Něco z našich akcí 🙂

Výchovně vzdělávací kurz - ZŠ Úvaly

Závěrem června s námi na týdenní pobyt do Vlašimi, jako výchovně vzdělávací kurz, vyrazila 8.A ZŠ Úvaly

Škola v přírodě - Montessori Mozaika

Hra o čas, lezecká stěna, principy první pomoci a náhled do přednemocní neodkladné péče včetně exkurze výjezdového stanoviště ZZS SČK Vlašim. Takový byl program ke škole v přírodě Montessori školy Mozaika.

Minitábor SAR - HRA O ČAS

Samotná hra o čas, byl původně táborový program, kdy principem bylo ušetřit co nejvíce času. Z následných reakcí a zájmu i dospělých vznikla možnost teambuildingu i pro dospělé.


Nemáte místo ?

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.