Školení a přednášky

Už jste byli na nějakém školení PP, kde vás lektor školil stylem "problem vs. řešení" a u třetího problému a řešení jste se přestali orientovat? Nebo Vás lektor ani nezaujal a pozornost jste věnovali spíše svému mobilu? Takové školení asi bylo spíše jen výdajem než přínosem. Chtěli byste aby, až někdo z Vašich blízkých bude potřebovat pomoc, tak Vám řešení "najelo" samo? Tak do toho pojďte s námi!

ŠKOLENÍ NEODKLADNÉ PÉČE

Masivní krvácení, bezvědomí - “zapadlý“ jazyk, spontánní srdeční zástava, fibrilace srdečních komor, angína pectoris, infarkt myokardu, mozkové příhody, anafylaktické reakce a další, jsou stavy u kterých je potřeba poskytnout pomoc neodkladně, ještě před příjezdem záchranné služby.

Základní školení

O tom nejdůležitějším do příjezdu zdravotnické záchranné služby včetně praktického nácviku

Obsluha AED

Rozšíření základního školení o použití automatizovaného externího defibrilátoru včetně praktického nácviku

Výjimky v NP u dětí

Školení o výjimkách a specifikách u kojenců a malých dětí, včetně praktického nácviku na resuscitačním modelu kojence

Naše resuscitační modely, jsou velmi anatomické. Na modelu kojence je možné si vyzkoušet také vypuzení aspirovaného tělesa. Navíc naše res. modely nemají žádné ukazatele správnosti. Proč? Protože Vaši příbuzní je také mít nebudou! Navíc se nebudete soustředit na nějakou kontrolku, ale na instruktora a na to co vlastně děláte.

Nezdravotní školení

NEBEZPEČÍ U HAVAROVANÉHO VOZIDLA

Technické školení o tom, jak lidem v havarovaném voze zajistit bezpečí. Kam sáhnout a kam ruce rozhodně nestrkat, jak zabránit vzplanutí, které dveře půjdou otevřít a které ne, jak a čím případně rozbít okénko, kdy je nutné osoby vyprostit a kdy je lepší s nimi nehýbat a co s dítětem v autosedačce... Tak takové školení přímo u vozidla si pro Vás připravil bývalý profesní hasič, současný zdravotnický záchranář.

TOTO VÁS V ŽÁDNÉ AUTOŠKOLE NENAUČÍ !

Jak na to?

Naše přednášky a interaktivní školení umíme zrealizovat kdekoliv. Je možné je doplnit o některý z Event´s nebo zařadit do Teambuilding programu. Napište nám a domluvíme se

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.