Školení a přednášky

Byli jste už na několika školení o PP a po každé Vám to řekli jinak? A stejně máte pocit, že byste někomu pomoct nezvládli, nevěděli co dělat nebo hůř, máte pocit, že byste mohli ještě něco pokazit? Víme proč! Chtěli byste, až někdo z Vašich blízkých bude potřebovat pomoc, aby Vám řešení "najelo" samo? Tak do toho pojďte s námi. 

Školení a přednášky nejsou vázány Školícím a výcvikovým zařízení AN-CZ v Olomouci. Navštěvujeme firmy a instituce po celé ČR

ŠKOLENÍ NEODKLADNÉ PÉČE

Masivní krvácení, bezvědomí - “zapadlý“ jazyk, spontánní srdeční zástava, fibrilace srdečních komor, angína pectoris, infarkt myokardu, mozkové příhody, anafylaktické reakce a další, jsou stavy u kterých je potřeba poskytnout pomoc neodkladně, ještě před příjezdem záchranné služby.

Základní školení

O tom nejdůležitějším do příjezdu zdravotnické záchranné služby včetně praktického nácviku

Obsluha AED

Rozšíření základního školení o použití automatizovaného externího defibrilátoru včetně praktického nácviku

Výjimky v NP u dětí

Školení o výjimkách a specifikách u kojenců a malých dětí, včetně praktického nácviku na resuscitačním modelu kojence

Naše resuscitační modely, jsou velmi anatomické. Na modelu kojence je možné si vyzkoušet také vypuzení aspirovaného tělesa. Navíc naše res. modely nemají žádné ukazatele správnosti. Proč? Protože Vaši příbuzní je také mít nebudou! Navíc se nebudete soustředit na nějakou kontrolku, ale na instruktora a na to co vlastně děláte.

ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ

Havarované vozidlo

Technické o školení o zajištění bezpečí lidem zaklíněných v havarovaném voze

TOTO VÁS V ŽÁDNÉ AUTOŠKOLE NENAUČÍ !

V tomto školení nebudeme řešit vestu a trojúhelník. Ale ukážeme jak zabránit vzplanutí, kam sáhnout a kam ruce rozhodně nestrkat, které dveře podle typu nárazu půjdou otevřít, jak a čím případně rozbít okénko, kdy je osoby opravdu nutné vyprostit a kdy je lepší s nimi nehýbat a co s dítětem v autosedačce... Školí bývalý profesní hasič, současný zdravotnický záchranář.

Jak na to?

Naše přednášky a interaktivní školení umíme zrealizovat kdekoliv. Je možné je doplnit o některý z Event´s nebo zařadit do Teambuilding programu. Napište nám a domluvíme se

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.