AMBULANCE NODE - CZECH REPUBLIC

ŠKOLÍCÍ A VÝCVIKOVÉ ZAŘÍZENÍ

ŠVZ AN-CZ je akreditované vzdělávací zařízení Předlékařské péče a záchrany osob v ohrožení života a zdraví

Galerie

Co ještě umíme

INTERAKTIVNÍ ŠKOLENÍ

Bloky neodkladné péče včetně výjimek u dětí, pohyb kolem havarovaného vozu, app Záchranka v praxi.

KOMPLEXNÍ SERVIS PRO FIRMY A INSTITUCE

Pracujete s dětmi nebo stroji? Pomůžeme Vám nastavit metodiku poskytování pomoci tak, aby byla zajištěna bezpečnost zachránců i ostatních přítomných. Proškolíme zaměstnance, doporučíme vybavení a poskytneme vhodnou dokumentaci.

TEAMBUILDING

Propracovaný program zaměřený na práci s časem a osobnostní rozvoj. Zvláštní přístup máme ke školám v přírodě a adaptačním pobytům. Samostatně nebo komplexně.

EVENT´S

Zachránit tonoucího, slanit z výšky, najít východ ze zakouřeného prostředí, osahat a vyzkoušet si vybavení záchranářů...


Komentáře frekventantů a absolventů

Zavedli jsme možnost komentovat systém a průběh vzdělávání v ŠVZ Olomouc. Nyní se i přímo na našem webu můžete dozvědět, co o nás říkají absolventi a frekventanti vzdělávacího programu Předlékařská péče.


Předlékařská péče - březen - duben 2019

Primární péče I23. 3. 2019
Primární péče II24. 3. 2019
Vodní záchrana I30. 3. 2019
Závěrečné zkoušky VZM a EFR31. 3. 2019
Sekundární péče I6. 4. 2019
Hygiena a epidemiologie7. 4. 2019
Sekundární péče II13. 4. 2019
Závěrečné zkoušky Z a ZZA14. 4. 2019

Možnosti financování školného

Vážení zájemci o vzdělávání, bohužel s výjimkou studentů a členů IZS, není možné snížit základní sazbu školného. Samoplátci se však mohou nově rozhodnout a ve formuláři zápisu zvolit, zda školné uhradí jednorázově či měsíčně (blok/měsíc) a to i ve kterých měsících. Věřím, že tato možnost rozvrhnout školné do více měsíců, pro Vás bude příjemnou ekonomickou úlevou. Na shledání v bloku PP I se těší, Jakub Kubíček.


Předlékařská péče - duben - květen 2018

Frekventanti vzdělávacího programu Předlékařská péče - jaro 2018, mají za sebou vzdělávací bloky primární péče. Emergency first respondeři v neděli 29. 4. obhájili, že neodkladnou péči umí poskytnout nejen bez vybavení, ale že ovládají speciální resuscitační prostředky a po příjezdu profesních záchranářů, jim dokáží dále asistovat na profesionální úrovni. Na první fotografie se můžete podívat v galerii.

Přejít do galerie →

Jeden vzdělávací program na místo samostatných kurzů

S reorganizací Odborného vzdělávacího střediska záchrany na Školící a výcvikové zařízení, bylo také upuštěno od samostatných kurzů a byl vytvořen jednotný vzdělávací program Předlékařská péče. Ten je sestaven z několika vzdělávacích bloků z nichž frekventanti získávají zápočet. Každá odbornost má stanovené potřebné zápočty a po jejich získání přistupuje frekventant k závěrečné zkoušce z vybrané odbornosti.

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.