TEAMBUILDING

Znáte někoho jiného, kdo by o týmové spolupráci věděl více, než právě záchranáři? Organizační schopnosti, spolupráce, jasná komunikace, logické myšlení, určování priorit... To vše nám pomáhá získat drahocenný čas. Tyto přednosti však fungují vždy a všude. jak v osobním životě, tak v businessu. Pro někoho ušetřený čas znamená peníze, pro jiného chvíle s rodinou nebo přáteli. Připravili jsme program plný her a činností zaměřených právě na práci s časem a osobnostní rozvoj. Skvělý program jak pro firemní teambuilding, tak školy v přírodě a adaptační pobyty.

Do programu umíme zařadit i naše interaktivní školení a zajímavé zážitky. Můžete si vyzkoušet např. slanit z výšky, zachránit tonoucího, najít cestu ze zakouřeného prostředí (demonstrace požáru) a nebo si třeba osahat a vyzkoušet vybavení záchranářů, které se vám do rukou běžně nedostane.

Náš Teambuilding program umíme zrealizovat téměř kdekoliv. Pokud máte domluveno své místo, přijedeme za Vámi. Anebo Vám po domluvě Váš pobyt komplexně zajistíme a zrealizujeme.


Adaptační pobyty a školy v přírodě

Z dlouholeté praxe víme, že pobyty dětí a mládeže vyžaduji specifický přístup. Od přípravy přes administrativu až po volbu lidí, kteří budou s dětmi pracovat. Velký důraz klademe především na bezpečnost. A i když je náš tým složený z větší části ze záchranářů, je pro nás důležitá i prevence.  

Něco z našich akcí 🙂

Výchovně vzdělávací kurz - ZŠ Úvaly

Závěrem června s námi na týdenní pobyt do Vlašimi, jako výchovně vzdělávací kurz, vyrazila 8.A ZŠ Úvaly

Škola v přírodě - Montessori Mozaika

Hra o čas, lezecká stěna, principy první pomoci a náhled do přednemocní neodkladné péče včetně exkurze výjezdového stanoviště ZZS SČK Vlašim. Takový byl program ke škole v přírodě Montessori školy Mozaika.

Minitábor SAR - HRA O ČAS

Samotná hra o čas, byl původně táborový program, kdy principem bylo ušetřit co nejvíce času. Z následných reakcí a zájmu i dospělých vznikla možnost teambuildingu i pro dospělé.


Nemáte místo ?

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.