Školení a přednášky nejsou vázány na Školící a výcvikové zařízení v Olomouci, ale prováděny s celorepublikovou působností AN-CZ na celém území ČR. Proto se nyní nacházíte v sekci Služby pro firmy a instituce.

Školení a přednášky

Byli jste už na několika školení o PP a po každé Vám to řekli jinak? A stejně máte pocit, že byste někomu pomoct nezvládli, nevěděli co dělat nebo hůř, máte pocit, že byste mohli ještě něco pokazit? Víme proč to tak je! Chtěli byste, až někdo z Vašich blízkých bude potřebovat pomoc, aby Vám řešení "najelo" samo? Tak do toho pojďte s námi. 

ŠKOLENÍ NEODKLADNÉ POMOCI

Neodkladná pomoc

Masivní krvácení, bezvědomí - “zapadlý“ jazyk, spontánní srdeční zástava, fibrilace srdečních komor, angína pectoris, infarkt myokardu, mozkové příhody, anafylaktické reakce a další, jsou stavy u kterých je potřeba poskytnout pomoc neodkladně, ještě před příjezdem záchranné služby.

S námi si sami přijdete na to, jak a proč postupovat. Jedině tak, Vám příště řešení "najede" samo bez obavy, že to bude špatně.

2 - 3

do 20

Naše resuscitační modely, jsou velmi anatomické. Na modelu kojence je možné si vyzkoušet také vypuzení aspirovaného tělesa. Navíc naše res. modely nemají žádné ukazatele správnosti. Proč? Protože Vaši příbuzní je také mít nebudou! 

Rozšíření - Obsluha AED

Rozšíření základního školení o použití automatizovaného externího defibrilátoru 

1

do 20

Výjimky neodkladné pomoci u kojenců

Rozšiřující školení neodkladné péče o výjimkách a specifikách u kojenců a malých dětí, včetně praktického nácviku na resuscitačním modelu kojence. Do tohoto bloku patří i témata jako SIDS, otravy organismu, termická poškození, febrilní křeče apod. + vybrané stavy z bloku sekundární péče

1

do 20

CO VÁS V AUTOŠKOLE NENAUČÍ

Havarované vozidlo

Na chvíli zapomeneme na vestu a trojúhelník a budeme se věnovat přímo havarovaným vozům. Ukážeme si jak zabránit vzplanutí, kam sáhnout a kam ruce rozhodně nestrkat, které dveře podle typu nárazu půjdou otevřít, jak a čím případně rozbít okénko, kdy je osoby opravdu nutné vyprostit a kdy je lepší s nimi nehýbat a co s dítětem v autosedačce... Školí bývalý profesní hasič, současný zdravotnický záchranář.

2

10

U dopravních nehod předchází samotné zdravotnické pomoci, zajištění havarovaného vozidla. Pokud to není opravdu nutné, necháme vyproštění osob na profesionálech a uvězněným lidem zajistíme bezpečí. Např. zabráníme vzplanutí...

Realizace školení a přednášek není vázána na ŠVZ Olomouc

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.