AMBULANCE NODE - CZECH REPUBLIC

Služby pro firmy a instituce po celé ČR

NÁVRH EMERGENCY PLÁN

Emregency response plán, je soubor činností při poskytování předlékařské pomoci a ve firmě, resp. na pracovišti a funguje obdobně, jako požární poplachová směrnice při vzniku požáru. 

V případě vzniku stavu vážného poškození zdraví, by kolegové na pracovišti měli vědět, jak se mají chovat. Zamezit vzniku dalšího úrazu (vypnout stroje apod.) Poskytnout potřebnou pomoc, zavolat záchrannou službu, popřípadě zdravotníka ve firmě, donést zdravotnické vybavení, vyslat někoho, kdo dovede záchranáře na místo atd. A všechny tyto a další úkoly by měli být předem jasně stanoveny a v případě vzniku takové události rozděleny. 

Pomůžeme Vám s ohledem na vykonávanou činnost, počet zaměstnanců, urbanistické řešení stavby a další faktory, vypracovat Váš Emergency response plán.

DOPORUČENÍ VYBAVENÍ

Nůžky nestříhají, náplasti lepí všude jenom ne na kůži, resuscitační masky nesedí? Bez potřebného a kvalitního vybavení jsou i zkušení záchranáři bezmocní!

S ohledem na vykonávanou činnost, rizika úrazů, a další faktory Vám navrhneme a případně i dodáme vhodné vybavení pro efektivní poskytování předlékařské pomoci

E-KATALOG

Záchranných prostředků a zdravotnického materiálu

ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ

Proškolíme zaměstnance nebo i rekvalifikujeme zdravotníka. Pokud však plánujete zavést Emergency plán nebo investovat do vybavení pro poskytování předlékařské pomoci, je dobré školení zaměstnanců provést až na závěr s vypracovaným plánem, a s takovým vybavením, které budou mít k dispozici.

Jeden projekt za všechny

RESORT VALACHY

Resort Valachy tvoří SPA hotel Lanterna****, Wellness hotel Horal**** a Apartmány Galík. Mezi hotely se rozkládá golfové hřiště, Ski areál Razula a další nabídka volnočasových a rekreačních aktivit v tomto resortu v údolí Leskové CHKO Beskydy.

Resort Valachy s námi začal spolupracovat v roce 2010 požadavkem na rekvalifikací plavčíků. Ta byla realizována přímo ve vlastních termálních bazénech Wellness Horal. S ohledem na slanou vodu a další faktory, bylo doporučeno a následně zrealizováno dovybavení ošetřovny a úprava zdravotnické dokumentace. 

V dalším roce byla v rozsahu vodního záchranářského minima proškolena i obsluha Vital-baru ve Wellness Horala a SPA Lanterna. A další zaměstnanci, především recepce, v poskytování předlékařské péče. Pro poskytnutí první pomoci na přilehlých sportovištích a golfovém hřišti byla pohotovostním ruksakem vybavena a proškolena i obsluha půjčovny horských kol a segway. 

Od 2015 jsou v rozsahu Emergency First Responder rekvalifikováni i vybraní zaměstnanci Ski areálu Razula. S tím bylo spojené i rozšíření vybavení a záchranných prostředků. Zaměstnanci Resortu jsou školeni v pravidelných intervalech. Pro tyto zaměstnance jsou připravovány i taktická a prověřovací cvičení bez předchozího vědomí.

V roce 2016 byla spolupráce resortu Valachy s AN-CZ rozšířena o poskytnutí posádek Rychlé zdravotnické pomoci pro závody Valachy tour a Karlovský Gastrofestival.

A od 2018 jsou školení a eventy nabízeny i návštěvníkům resortu.

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.