AMBULANCE NODE - CZECH REPUBLIC

Služby pro firmy a instituce

PŘIJEDEME K VÁM

Po seznámení s Vašim pracovištěm, Vám můžeme pomoci vypracovat tzv. Emergency Plán - jakýsi manuál, aby se v případě vážného poškození zdraví na pracovišti, náhodou na něco nezapomnělo a vše šlo, doslova, podle plánu. Také Vám můžeme doporučit adekvátní vybavení dle typu vykonávané činnosti a samozřejmě vyškolit zaměstnance.

nebo

POTŘEBUJETE VYPADNOUT?

Máte v práci ponorku? My máme zase několik her zaměřených na práci s časem, logické myšlení, týmovou spolupráci a věcnou komunikaci. O tom, jako záchranáři víme své. Do tohoto programu můžeme zapojit i některé z našich školení či si můžete jen tak osahat a vyzkoušet práci s vybavením, které se Vám do rukou běžně nedostane. Jdete do toho? 🙂

Jeden projekt za všechny

RESORT VALACHY

Resort Valachy tvoří SPA hotel Lanterna****, Wellness hotel Horal**** a Apartmány Galík. Mezi hotely se rozkládá golfové hřiště, Ski areál Razula a další nabídka volnočasových a rekreačních aktivit v tomto resortu v údolí Leskové CHKO Beskydy.

Resort Valachy s námi začal spolupracovat v roce 2010 požadavkem na rekvalifikací plavčíků. Ta byla realizována přímo ve vlastních termálních bazénech Wellness Horal. S ohledem na slanou vodu a další faktory, bylo doporučeno a následně zrealizováno dovybavení ošetřovny a úprava zdravotnické dokumentace. 

V dalším roce byla v rozsahu vodního záchranářského minima proškolena i obsluha Vital-baru ve Wellness Horala a SPA Lanterna. A další zaměstnanci, především recepce, v poskytování předlékařské péče. Pro poskytnutí první pomoci na přilehlých sportovištích a golfovém hřišti byla pohotovostním ruksakem vybavena a proškolena i obsluha půjčovny horských kol a segway. 

Od 2015 jsou v rozsahu Emergency First Responder rekvalifikováni i vybraní zaměstnanci Ski areálu Razula. S tím bylo spojené i rozšíření vybavení a záchranných prostředků. Zaměstnanci Resortu jsou školeni v pravidelných intervalech. Pro tyto zaměstnance jsou připravovány i taktická a prověřovací cvičení bez předchozího vědomí.

V roce 2016 byla spolupráce resortu Valachy s AN-CZ rozšířena o poskytnutí posádek Rychlé zdravotnické pomoci pro závody Valachy tour a Karlovský Gastrofestival.

A od 2018 jsou školení a eventy nabízeny i návštěvníkům resortu.

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.